×

BİZ KİMİZ VE NELER YAPIYORUZ?

Yetim İnşaat, İnşaat sektörü içerisinde; mühendislik ve mimarlık hizmetleri, projelendirme ve ruhsatlandırma, taahhüt hizmetleri, toplu konut üretimleri, kişisel villa vb tarz yapılar, kamu kurumları inşaatları (hükümet konakları, hastaneler, okullar v.) gibi yapıları a dan z ye yani etüt ile başlayıp yapının kullanılabilir hale getirilmesine kadar tüm işlerini yapmaktadır.

MİSYONUMUZ

İnsan ve çevre odaklı sürdürülebilir bir misyona sahip olan Yetim İnşaat, sağladığı tüm hizmetlerde resmi yönetmeliklere uygun olarak hareket etmiş sağlam ve güçlü yapılar üretmiştir. Bundan dolayıdır ki; İşimize verdiğimiz yüksek değer sayesinde gelecek nesillerinde yüksek güvenlik ,ve konforla kullanabileceği yapılar üretmek Yetim İnşaat'ın ana misyonudur.

VİZYONUMUZ

Aksamayan, düzenli ve disiplinli bir iş karakterine sahip Yetim İnşaat, bir yapının ya da bir hizmetin sözleşme ile başlangıcından teslim sürecine kadar geçen aşamalarda detaylı bir kalite kriterleri uygulamaktadır. Yetim İnşaat, proje ve yapı sektöründe; referans gösterilen, kaliteli yapılar üretmeyi kendine ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.

MÜHENDİSLİK

Yetim İnşaat mühendislik alanında ülkemizin jeolojik yapısını göz önünde bulundurarak hassas hesaplamalar yapmaktadır.

MİMARLIK

Başlangıçta fark edilmeyen ama ilerleyen yıllarda ortaya çıkan mimari ölçülerin uyumu ve görsel estetik önceliklerimizdendir.

PROJE

Proyet® Preoje markasıyla etüt, proje, tasarım ve ruhsatlandırma işlemlerinde siz değerli müşterilerimizin her zaman yanınızdayız.

TAAHHÜT

Yetim İnşaat, bugüne kadar birçok taahhütname imzalamış ve hepsini belirtilen şartlarda ve sürelerde hak sahiplerine teslim etmiştir.

GRUPLAR

  • Mühendislik
  • Mimarlık
  • Proje
  • Taahhüt
  • Ruhsatlandırma

RAKAMLARLA YETİM İNŞAAT

1000+

ÜRETTİĞİMİZ KONUT ADEDİ

100+

KAMU PROJELERİ

25+

ÇEYREK ASRI AŞAN DENEYİM

500+

SATIŞA HAZIR YAPI STOĞU

YAŞANILASI EVLER

Hayalini kurduğunuz evler için seçeneklerimizi inceleyin!

TOP